Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Silkroad Lobby | En İyi Silkroad Destek Forumu | Best Silkroad Support Forum | Silkroad Private Server Tanıtım Advertising | Phbot | Mbot | Sbot
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ecsro Nedir ? What Is Ecsro ?

Admin

Silkroad Lobby
Yönetici
Founder
Katılım
6 Mayıs 2022
Konular
18
Mesajlar
257
Tepkime puanı
17
Sro Yaşı
2 yıl 1 ay 9 gün
Trophy Puan
18
Konum
Web sitesi
Sro Gold
5,059

ecsro.jpg
:trmodon:

ECSRO Nedir ?


EC SRO, özellikle Orta Doğu ve Asya'da büyük bir popülerlik kazanmış olan bir online rol yapma oyunu olan "Silkroad Online"un özel sunucuları arasında bir tanesidir. Silkroad Online, Joymax tarafından geliştirilen ve 2005 yılında piyasaya sürülen bir MMORPG (Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) oyunudur. Oyuncular, farklı milletlerin karakterlerini seçip antik İpek Yolu'nda maceralara atılır, canavarlarla savaşır, ticaret yapar ve diğer oyuncularla etkileşimde bulunurlar.

EC SRO, Silkroad Online'ın resmi sunucuları dışında farklı sunucu topluluklarının oluşturduğu özel bir sunucu ağıdır. Bu özel sunucular, oyunculara orijinal oyun deneyimini yaşatmanın yanı sıra, kendi özel özelliklerini ve ayarlarını sunma özgürlüğüne sahiptir. EC SRO sunucuları, oyunu farklı kurallar, denge ayarları veya etkinliklerle zenginleştirerek oyunun yeniden oynanabilirliğini artırabilir.

ECSRO ŞUAN KAPALIDIR LAKİN ECSRO FİLES İLE AÇILAN PRİVATE SERVERLAR MEVCUTTUR.

:enmodon:

What is ECSRO ?


EC SRO, is one of the private servers of "Silkroad Online," an online role-playing game that has gained significant popularity, especially in the Middle East and Asia. Silkroad Online is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) developed by Joymax and released in 2005. In this game, players choose characters from different cultures and embark on adventures along the ancient Silk Road, battling monsters, engaging in trade, and interacting with other players.

EC SRO is part of a network of private servers created by various server communities outside the official Silkroad Online servers. These private servers offer players the opportunity to experience the original game while also having the freedom to introduce their own unique features and settings. EC SRO servers can enrich the game by providing different rules, balance adjustments, or events, enhancing the game's replayability.

ECSRO IS CURRENTLY CLOSED BUT THERE ARE PRIVATE SERVERS OPENED WITH ECSRO FILES.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kaydol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş Yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş Yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.